درباره ما


تیم مدشو در سال ۱۳۹۶ و با حضور افراد خبره در زمینه‌های تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و معماری شروع به کار کرد. فعالیت خود را ابتدا در زمینه راه اندازی نمایشگاه مجازی و تخصصی تجهیزات پزشکی آغاز نمود و سپس با توجه به کمبودهایی که در گردآوری اطلاعات شرکت‌ها و یک سامانه منسجم جهت اطلاعات رسانی دقیق و ارتباط هر چه بیشتر شرکت‌ها با افراد دخیل در این حوزه وجود داشت به گسترش فعالیت خود پرداختیم و بخش‌هایی از قبیل اطلاعات شرکت‌ها، مناقصات، بانک شماره تماس و... را فراهم نمودیم. تلاش امروز ما در جهت انتقال آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا به ایران و شرکت‌های تخصصی تجهیزات پزشکی از یک سو و از سوی دیگر در جهت پیشبرد تولید و خودکفایی است و امید است در این مسیر با حمایت اصناف و انجمن‌های تخصصی و همچنین تمامی افراد درگیر در این حوزه گام‌های مستحکم و اثربخشی برداریم.

۱۴۰۰

به روز رسانی و امکانات جدید

تیم مدشو هر روز به دنبال استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و امکانات به روز بوده و حتما در آینده نزدیک منتظر معرفی امکانات جدید وبسایت باشید.

اسفند ۹۹

راه اندازی بخش اخبار

با توجه به نیاز افراد و شرکت‌ها در رابطه با کسب آخرین اطلاعات در زمینه تجهیزات پزشکی، بخش جدید اخبار به وبسایت مدشو افزوده گردید.

فروردین ۹۹

راه اندازی سالن‌های A و B

بعد از استقبال خوب شرکت‌ها و موسسات دو سالن دیگر از نمایشگاه معرفی و افتتاح گردید.

آبان ۹۸

راه اندازی بخش مناقصات

یکی از نیازهای شرکت‌های پیشرو کسب اطلاعات به روز در زمینه خرید میباشد. در این راستا اعضای مدشو با گردآوری مناقصات در هر روز و ارائه آن به صورت رایگان سعی در اطلاع رسانی شفاف و کمک به شرکت‌ها نموده است.

مهر ۹۸

چندزبانه شدن وبسایت

با توجه به نیاز شرکت‌ها در راستای معرفی محصولات خود در سایر کشورها و افزایش صادرات و همچنین کاهش هزینه‌های شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی مدشو تصمیم به راه اندازی زبان‌های انگلیسی و عربی جهت معرفی به کشورهای همسایه شد.

مرداد ۹۸

راه اندازی بخش اطلاعات شرکت‌ها

احساس نیاز شرکت‌ها جهت معرفی خود و محصولاتشان در یک محیط متمرکز باعث شد تیم مدشو نسبت به گردآوری اطلاعات و طبقه بندی محصولات نماید. در این بخش امکان مشاهده تمام اطلاعات شرکت شامل مدیران و شماره تماس آنها، اطلاعات محصولات شامل عکس، ویدیو و کاتالوگ گردآوری شده است.

خرداد ۹۸

شرکت در نمایشگاه ایران هلث

اولین حضور اعضای مدشو در نمایشگاه ایران هلث فرصتی برای معرفی و آغاز به کار رسمی مجموعه مدشو بود که با استقبال بی‌نظیر شرکت‌ها و افراد مواجه گردید.

اسفند ۹۷

راه اندازی سالن اسپانسرها

سالن اسپانسرها با هدف ایجاد معرفی و شناخت هر چه بیشتر امکانات نمایشگاه مجازی راه اندازی و با همکاری بیش از ۲۰ شرکت مطرح در حوزه تجهیزات پزشکی معرفی گردید.

آبان ۹۷

طراحی سه‌بعدی نمایشگاه

نمایشگاه سه‌بعدی به صورت کاملا اختصاصی و استفاده از افراد خبره در رشته معماری طراحی و توسعه داده شد.

اسفند ۹۶

تاسیس مدشو

با توجه به به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و استفاده بیش از پیش اینترنت، وبسایت مدشو جهت برگزاری نمایشگاه مجازی پزشکی و تجهیزات پزشکی راه اندازی گردید.

حامیان ما


تماس با ما

راه‌های ارتباطی

تهران، خیابان انقلاب (شرق به غرب)، بعد از خیابان حافظ، روبروی خیابان خارک، پلاک ۷۷۷، طبقه سوم

۰۲۱-۶۶۴۹۶۲۱۴

۰۹۱۲۰۰۴۹۱۴۶

info@medshow.ir

ما در شبکه‌های اجتماعی